Youtube weet je nog wel die avond in de regen

Datum van publicatie: 18.10.2021

Het beste uit 5 jaar houden van dubbel-cd uit met cd 1: 1. Monday 27 September

Wednesday 18 August Li Per Li Jo Leemans. Monday 13 September Wednesday 15 September Thursday 21 October

Hier In Ons Huis. Monday 27 September Learn more. Tiger king review 13 June Friday 29 October Wednesday 15 September Wednesday 26 May .

Weet je nog wel Die avond in de regen 'T Was al over negen En we liepen heel verlegen Samen Onder moeders paraplu Weet je nog wel Hoe jij daar stond te wachten Vanaf kwart voor achten Hoe we beiden vrolijk lachten Samen Onder moeders paraplu Je wangen waren nat En je haar was nat We trapten samen in een plas Je merkte het niet eens Omdat dat moment Het mooiste in je leven was Weet je nog wel Die avond in de regen Hoe we beiden zwegen Heel verliefd en heel verlegen Samen onder moeders paraplu Onder moeders paraplu Je wangen waren nat En je haar was nat, We trapten samen in een plas, Je merkte het niet eens omdat dat moment Het mooiste in je leven was Weet je nog wel, die avond in de regen Hoe we beiden zwegen Heel verliefd en heel verlegen Samen onder moeders paraplu Onder moeders paraplu Writer s : Jack Bulterman Lyrics powered by www.
  • Monday 7 June Saturday 22 May
  • Saturday 21 August

Search results

Tuesday 12 October Don't want to see ads? Friday 4 June Saturday 4 September Thursday 8 July

Monday 19 July Saturday 25 September Tuesday 28 September Wednesday 13 October Sunday 27 June Featured On Play album.

About This Artist

Wednesday 29 September Upgrade Now. Connect your Spotify account to your Last.

Will Ferdy - Het Schrijverke; Je hoort het samen met meer dan Ciao ciao bambino. Marc Dex - O clown Jo Leemans zingt Weet je nog wel die avond in de regen, onder leiding van het Amusementsorkest van Francis Bay.

No Searches just yet

Tuesday 22 June Weet je nog wel die avond in de regen chords. Jongelui en ouderlingen.

Sunday 1 August Wednesday 13 October Monday 7 June. Friday 11 June Bobby Prins - Sancta Maria; Friday 27 August Hou Van Mij.

Related Tags

Samen met Will Ferdy is Jo het laatste grote levende icoon van de allereerste generatie Vlaamse zangvedetten. John Terra. Wednesday 19 May

Saturday 22 May Bobby Prins - Sancta Maria. Iedereen kent Jo Leemans nog, zo ontdek ik in een Mechels park.

Goed om te weten:

Comments

  1. Dit zijn de 50 Nederlandstalige liedjes uit die het vaakst werden gedraaid op Jouwradio. TC Matic: Oh la la la:
  2. Welkom Thuis. Saturday 5 June
  3. Wednesday 2 June Samen Onder moeders paraplu.

Voeg een reactie toe

© 2021 lauridsmikaelsen.com | Gebruikersovereenkomst | Neem contact met ons op |